Żeby była efektowna obrona, musi być zajebisty strzał.

Przepisy gry
Turniej o Puchar Prezesa > Regulamin Turnieju > Przepisy gry
- Mecze odbywać się będą na boisku o wymiarach 40m x 25m - sztuczna trawa
- Bramka o wymiarach 5m x 2m
- Czas gry - 2 x 15 minut, 5 min. przerwy (w przypadku 3 drużyn w grupie zroibmy drugą serie spotkań, bądź mecze po 25 min)
- Zawodnicy grają w obuwiu miękkim lub korkotrampkach
- Zmiany zawodników dokonuje się w systemie hokejowym

Przepisy ogólne:

W meczach nie obowiązuje przepis o spalonym. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry przeciwnik musi zachować odległość nie mniejszą niż 4 m. Żółta kartka, nie skutkuje żadną karą, 2 żółte = czerwona; pierwsza czerwona kartka dla zawodnika będzie karana 5 minutowym wykluczeniem, w przypadku drugiej czerwonej kartki (w tym samym meczu) zawodnik pauzuje przez dwa mecze turnieju (nie mamy zamiaru tolerować chamstwa), a w jego miejsce drużyna ma prawo (zgodnie z zasadami uwzględnionymi w punkcie III wystawić innego zawodnika ze swojej drużyny, bądź wypożyczyć od innej, za zgodą obu stron i trzeciej niezależnej drużyny (łopatologia – tylko jedna drużyna z grupy może nie wyrazić zgody). Karę otrzymuje się za brutalny faul; zawodnik otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. Aut bramkarski nie musi być wykonany ze stacjonarnej piłki umieszczonej w polu 5 metra, lecz może być wykonany „z ręki”. Przepisy gry nie objęte ustaleniami powyższego programu są takie same, jak przepisy gry w piłkę nożną.

Punktacja:

Za zwycięstwo 3 pkt., remis 1 pkt., przegrana 0 pkt. Kolejność zespołów ustala się według ilości zdobytych punktów

piłka nożna

Jeden z najlepszych turniejów DSJ3. Zapraszamy zarówno doświadczonych, jak i początkujących.